
Muziekhuis Hofdael presenteert Muziekcafé met Multi(f)vocaal
18 december: 14:30
€6,50
Multi(f)vocaal verzorgt dit keer het kerst-Muziekcafé
Multi(f)vocaal is een a capella zanggroep bestaande uit 6 vrouwen, die altijd voor een enthousiaste performance gaan.
Onder de bezielende leiding van Loekie Ruissen is mooi kerstrepertoire ingestudeerd dat u helemaal in de kerstsfeer zal brengen. In de Grote Spoel kunt u van de serene klanken van a capella gezongen Christmas Carols en andere kerstliederen genieten. Ook staan er toepasselijke songs uit het reguliere repertoire op het programma.
De zangeressen van links naar rechts op de foto
Bovenste rij: José Wolff – Loekie Ruissen – Janske Steenbakkers
Onderste rij: Vera Rebel – Nelly Musterd – Susan Beerens
Voor meer informatie over de groep klik hier
Marjo Eliens
Het programma wordt verrijkt met een mooi verhaal verteld door Marjo Eliens.
Sinds 2017 heeft Marjo Eliens les van de professionele verhalenverteller uit Heeze, Dick van der Pijl. Zij volgt momenteel ook de vertelopleiding aan de Academie voor Woord, Kunst en Dans in Antwerpen en heeft al diverse vertelproducties op haar naam staan. Voor die tijd werkte zij in het onderwijs en volgde een clownsopleiding.
“Het fijnste aan het vertellen vind dat ik contact kan maken met het publiek. Ik heb er plezier in de mensen mee te nemen in het verhaal. Iedereen kan daarbij zijn eigen gedachten, emoties en verbeelding hebben. Net als ikzelf. Ik houd van expressief vertellen en van verhalen met een vleugje humor“.
Het optreden begint om 14:30 uur en duurt twee keer drie kwartier.
Kaarten
Het Muziekcafé wordt georganiseerd door:
Contact: muziekhuishofdael@gmail.com